banner13

banner11

20.SİNERJİ TOPLANTISINDA ÖNEMLİ KONUK

TBB BAŞKANI AYDIN 22 ŞUBAT'TA BURSA'DA

KENT SİAD'LARI 08.02.2019, 14:39 31.05.2019, 14:41
20.SİNERJİ TOPLANTISINDA ÖNEMLİ KONUK

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş Adamları Derneği,(BALKANTÜRKSİAD), aralıksız sürdürdüğü İş Geliştirme Toplantılarının 16.sını da başarıyla gerçekleştirdi.

 

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan ile Başkan Yardımcıları Fatih Şakir, İskender İskenderoğlu ve Süleyman İnan’ın organizasyonuyla düzenlenen 16. İş Geliştirme Toplantısı, BALKANTÜRKEVİ’nde geniş bir katılımla yapıldı.

Toplantıya, aynı zamanda BALKANTÜRKSİAD Kurucu Üyesi olan CHP Bursa Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özkan ve yine dernek üyesi olan AK Parti geçmiş dönem İl Başkanı Sedat Yalçın’ın yanı sıra; eğitim, gıda, inşaat, kozmetik, hizmet, tekstil ve makine sektöründe faaliyet gösteren BALKANTÜRKSİAD üyeleri de katıldı.

“Yaptığımız işlerde sürekliliğe dikkat ediyoruz”

Toplantıda konuşan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, “Yaptığımız işlerin sürekliliğine dikkat ediyoruz. Çünkü bir faaliyetin veya bir işin sürekli olması, verimliliği arttırır. Bu sürekli faaliyetlerimizden biri olan ve 16.sını gerçekleştirdiğimiz, her birine farklı üyemizin iştirak ettiği İş Geliştirme Toplantılarımızla, üyeler arasında sinerjiyi arttırmaya ve ticari ilişkilerin gelişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Yine sürekliliği ve katılan konuklarıyla BALKANTÜRKSİAD ile bütünleşmiş Sinerji Toplantıları ile ilgili de müjde veren Tunakan, “22 Şubat’ta Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın konuk konuşmacı olacağı 20.Sinerji Toplantısını düzenleyeceğiz. Özellikle bu dönemde oldukça faydalı olacağına inandığımız bu toplantımızı şimdiden duyurmak istedik” diye konuştu.

Balkan göçmenlerinin Bursa’daki ağırlığından bahseden BALKANTÜRKSİAD Kurucu Üyesi ve CHP Bursa Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özkan da BALKANTÜRKSİAD’ın misyonu gereği önemli işler başardığına değindi.

Derneğin üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu belirten AK Parti geçmiş dönem İl Başkanı Sedat Yalçın ise BALKANTÜRKSİAD’ın çalışmalarını takdirle izlediğini söylerken, tüm üyelere de başarılar diledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?