KAYMAKAMLARDAN MÜSİAD’A İADE-İ ZİYARET

Gürses: Çocuklarımızı geleceğe iyi hazırlamalıyız

KENT SİAD'LARI 09.01.2019, 16:14 09.01.2019, 17:16
KAYMAKAMLARDAN MÜSİAD’A İADE-İ ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde kamu kurumlarına ziyaretler gerçekleştiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi’ne, Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan ve Nilüfer Kaymakamı Avni Oral iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

MÜSİAD Dernek Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Kaymakamların ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten MÜSİAD Bursa Şubesi Mustafa Gürses, dernek olarak hayata geçirdikleri projelerden ve çalışmalarından bahsederek, MÜSİAD Bursa Şubesi olarak amaçlarının Bursa’ya değer katmak olduklarını söyledi. İş adamı derneği olmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk anlamında rol üstlendiklerini ifade eden Gürses, “Bursalı gençlerimizi ve eğitimlerini oldukça önemsiyoruz. İlgili komisyonlarımız meslek okullarının gelişimi için çalışmalar yürütüyor. Bunun yanı sıra Bursa’da bulunan engelli okullarına da yardımlarda bulunuyoruz. Genç MÜSİAD ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarla da Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi’nde eğitim gören üniversite öğrencilerimizin gelişimine yönelik projeler üretiyoruz” dedi.

“Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak hepimizin görevi”

“Çocuklarımızı geleceğe iyi hazırlamamız lazım” diyen Gürses sözlerine şöyle devam etti; “Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak hepimizin görevi. Devletimizin bu konudaki çabalarını takdirle karşılıyoruz. Biz de MÜSİAD Bursa Şubesi olarak bu konuda bir farkındalık yaratmak için çalışmalar yürütüyoruz.”

MÜSİAD Bursa Şubesi’nin gençlerin gelişimine verdiği önemi ve kötü alışkanlıklara karşı duruşunu takdir ettiklerini ifade eden Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan ve Nilüfer Kaymakamı Avni Oral da, bu konuda MÜSİAD ile birlikte çalışmaya hazır olduklarını belirtti. 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
19°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?