banner13

banner14

banner11

BEV'den TÜGİAD'a hayırlı olsun ziyareti

BEV heyeti, TÜGİAD TÜGİAD Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu'nu ziyaret etti

ÜLKE SİAD'LARI 15.01.2019, 16:44 29.02.2020, 01:24
BEV'den TÜGİAD'a hayırlı olsun ziyareti

 BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Başkanı Naci Şahin, Başkan Yardımcısı Aytuğ Onur, Sayman Mümin Pekcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Vehbi Varlık, Adnan Sözeri ve Öztürk Yazıcı, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Mütevelli Heyeti Üyesi ve aynı zamanda Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu’nu TÜGİAD Bursa Şubesi'nde ziyaret ederek, Şohoğlu’na TÜGİAD Genel Başkanlık görevinde başarılar diledi.

Konuşmasına hayırlı olsun diyerek başlayan BEV Başkanı Naci Şahin, “BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetimi ve Mütevelli Heyeti Üyelerimiz ile birlikte eğitimli bireylerden oluşan bir gelecek hayali ile 2014 yılında bu yola çıktık. Hayalimizin gerçekleşmesi, eğitimin ışığıyla aydınlanmış yarınlarda gizli. Hedeflerimize ulaşabilmek, çalışmalarımızı beslemek ve büyütmek için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte fedakarlık ve gayret dönemi içindeyiz. Ortaya koyduğumuz iradeyle 5 yılda hızlı yol kat ettik, aynı azim ve istekle başarılı projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Çalışmalarımızın daha derinleşmesi ve gelişmesi için sizler gibi değerli sivil toplum kuruluşlarının desteğine her zaman ihtiyaç duymaktayız” dedi.

Şahin sözlerini şöyle noktaladı: “Bu kapsamda; vakfımızın üstlendiği eğitim misyonu çerçevesinde eğitim sistemimizin şu anki açığı olan toplumun ve iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik nitelikli bireyler yetiştirme, öğrencilerin daha iyi ve nitelikli bir iş hayatına sahip olmaları, mesleki yetenekleri geliştirecek ortamların hazırlanması gibi konularda oluşturulacak yol haritasıyla ‘ne yapılabilir’ sorusunun cevaplarını bularak eğitim sisteminin daha etkin şekilde hayata geçirilmesi hususunda çalışmalar yapabiliriz” diye konuştu.

“Sağlam gelecek için sağlam eğitim temelleri atılmalı”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜGİAD Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu ise, “Öncelikle benimde mütevelli heyeti üyesi olduğum BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu’nu 5 yıldır eğitim alanında yaptığı özverili çalışmalar ve projeler için kutluyorum. Eğitim herkes gibi bizim de en hassas noktamız. Sağlam gelecek için, sağlam eğitim temellerinin atılması gerektiğinin farkındayız. TÜGİAD Yönetimi olarak bizim de Balkan ülkelerinde eğitim alanında gerçekleştirmeyi düşündüğümüz projelerimiz var. Bu yolda BEV ile ortak adımlar atmak, üzerimize düşen görevleri BEV Mütevelli Heyeti Üyesi, hem de TÜGİAD Yönetimi olarak hep birlikte yerine getirmekten mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19