banner13

banner14

BUSİAD’ın yeni Genel Koordinatörü Erol Alakoç

Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği’nde (BUSİAD) görev değişimi. 1978 yılında Türkiye’nin ikinci, Anadolu’nun ilk SİAD’ı olarak kurulan ve 43 yıldır Bursa sanayi ve iş dünyasının tarihsel dönüm noktalarında çok özel görevler üstlenen BUSİAD’ın Genel Koordinatörlük görevinde değişim yaşandı.

KENT SİAD'LARI 10.04.2021, 21:31
BUSİAD’ın yeni Genel Koordinatörü Erol Alakoç

BUSİAD’ın Genel Koordinatörlüğü görevini 16 yıldır başarıyla sürdüren Basri Tüfekçioğlu’nun yerine, Erol Alakoç getirildi. Devir teslim sırasında konuşan BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Hadi Türkay, Basri Tüfekçioğlu’na BUSİAD’a sağladığı katkıdan dolayı teşekkür etti. BUSİAD Başkanı Türkay, BUSİAD’ın yeni döneminde başlatılan dijital dönüşüm, gençleşme, kadın üye sayısının artırılması, yeşil ekonomi konularındaki çalışmaların, yeni Genel Koordinatör Erol Alakoç tarafından katma değeri artırılarak, üyelerin ve Bursa kamuoyunun etkin katılımıyla sürdürüleceğini söyledi.

Erol Alakoç Kimdir?

1968 Bursa doğumlu olan Erol Alakoç, Bursa Anadolu Lisesi’nin ardından Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Alakoç, 1993 yılında başladığı bankacılık mesleğini, 2018 yılına kadar şube müdürlüğü, bölge müdürlüğü ve genel müdür yardımcılığı gibi farklı pozisyonlarda sürdürdü. İyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Almanca bilen Alakoç, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
26°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19