banner13

banner14

GESİAD’dan erzak yardımı

Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD), gerek koronavirüs salgını gerekse de mübarek Ramazan ayının başlaması sebebiyle ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı.

KENT SİAD'LARI 30.04.2020, 05:00 01.05.2020, 01:54
GESİAD’dan erzak yardımı

GESİAD, tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgınının yanı sıra birkaç gün önce başlayan Ramazan ayı münasebetiyle, Vefa Sosyal Destek Grubu kampanyası kapsamında, Osmangazi ve Yıldırım Kaymakamlığı koordinasyonuyla erzak paketleri dağıttı.

Osmangazi ve Yıldırım Kaymakamlıklarında yapılan dağıtım hazırlıklarında GESİAD Başkanı Murat Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri de bizzat yer aldı. GESİAD üyelerinin destekleriyle hazırlanan erzak paketleri, belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

“BİRLİĞİMİZİ SAĞLAMA ADINA”

Yapılan erzak dağıtımı hakkında açıklamalarda bulunan GESİAD Başkanı Murat Kaya, “Öncelikle tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Koronavirüsün gölgesinde girdiğimiz Ramazan ayında bir arada olamasak da birliğimizi sağlama adına böyle kampanyalarda yer almayı önemsiyoruz. Sosyal sorumluluk çerçevesinde üyelerimizin destekleriyle yardımlarımıza devam ediyoruz. Daha önce Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Hastanesi’ne yaptığımız çamaşır ve kurutma makinesi desteğimizin ardından şimdi de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza erzak yardımında bulunduk. Rabbim yaptığımız hayırları kabul eylesin” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
kapalı
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19