banner13

banner14

İMSİAD’dan yeni daire başkanına hayırlı olsun ziyareti

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMSİAD) Başkanı Mustafa Andıç, Bursa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığına getirilen Feridun Tarım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KENT SİAD'LARI 22.04.2020, 00:34 22.04.2020, 00:46
İMSİAD’dan yeni daire başkanına hayırlı olsun ziyareti

İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, beraberindeki AK Parti Bursa Milletvekili ve İMSİAD Üyesi Atilla Ödünç ve İMSİAD Başkan Yardımcısı Mehmet Kurt ile birlikte, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde daha önce çeşitli görevleri yürüten, son olarak da İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığına getirilen Feridun Tarım’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan ve koronavirüs salgını birlikte sektörün yaşadığı sorunlar dile getiren İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, ayrıca Feridun Tarım’a yeni görevinde başarılar diledi. Andıç, “Daha önceleri birçok görevi de başarıyla yaptığınıza biliyoruz. Bu dönemde yakın temas halinde olacağımıza inanıyor, görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili ve İMSİAD üyesi Atilla Ödünç de Feridun Tarım’a görevinde başarılar ve kolaylıklar dilerken, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığına getirilen Feridun Tarım ise ziyaretten ve güzel dileklerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19