banner13

banner14

Kadını Güçlendirme Bursa Platformu’ndan online söyleşiler

Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu’nun Covid-19 salgını nedeniyle online gerçekleştirdiği haftalık olağan toplantısına, Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu’nun iki paydaşını temsilen, Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeşim Tekstil Kurumsal İletişim Direktörü Dilek Cesur ile Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eroğlu da katıldı.

KENT SİAD'LARI 01.05.2020, 02:06
Kadını Güçlendirme Bursa Platformu’ndan online söyleşiler

Toplantıda Covid-19 salgının Platform faaliyetlerine etkisi konuşuldu. Sürece ilişkin bilgi veren Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeşim Tekstil Kurumsal İletişim Direktörü Dilek Cesur, “Her ay bir üye firmamızda toplantımızı yapıyorduk. Ama bir süre online yapacağız bu toplantımızı. Bu ay Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu Temsilcisi Meltem Aktürk, Corona günlerinde toplumsal cinsiyet eşitliğine bakış konusunda bir söyleşi gerçekleştirecek“ dedi.

Bu süreçte online toplantıların her ay devam edeceğini de ifade eden Cesur, “Paydaşımız BUSİAD’dan bu söyleşilerin duyurulmasında destek bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

ve Eroğlu’nun ayrılmasının ardından BUSİAD Yönetim Kurulu toplantısı devam etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
26°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19