banner13

banner14

banner20

İMSİAD YÖNETİMİ, BURSA MİLLETVEKİLLERİNİ MİSAFİR ETTİ

AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç ve CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, İMSİAD Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

KENT SİAD'LARI 02.10.2019, 16:51 02.10.2019, 16:52
İMSİAD YÖNETİMİ, BURSA MİLLETVEKİLLERİNİ MİSAFİR ETTİ
 AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Milletvekili Erkan Aydın, İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

Ziyarette İMSİAD Yönetimi, son günlerde sektörü yakından ilgilendiren konu ve problemlerin detayların yer aldığı dosyayı milletvekillerine teslim etti. Dosyayı teslim alan Bursa milletvekilleri, konuların takipçisi olacağını söyledi.

İMSİAD Yönetim Kurulu, Başkan Mustafa Andıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Betticket 0cm 6pt; color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; line-height: normal; font-family: Calibri, sans-serif;">Dernek merkezindeki ziyaretlerin ardından değerlendirmelerde bulunan İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç, Bursa milletvekillerine; başta Müteahhitlerin Sınıflandırılması’na ilişkin yayınlanan yasa olmak üzere KDV iadeleri ve SGK primlerinde yaşanan sorunları ve bu sorunlara ilişkin çözüm önerilerinin yer aldığı dosyaları teslim ettiklerini söyledi.

Milletvekillerini İMSİAD’ın çatısı altında görmekten ve müteahhitlerin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini görmekten mutluluk duyduklarını belirten Andıç, “Milletvekillerimiz, sektörümüzde yaşadığımız sorunları Meclis’e taşıyacaklarını biliyoruz. Bu, sektör adına önemlidir. Özellikle Müteahhitlik Yasası diye andığımız bu yasa 10 yıl önce çıksaydı, sektör bugün bulunduğu şekilde olmayacaktı. Kendilerine sunduğumuz dosyada bu gibi konuların detayları ve çözüm önerileri yer alıyor” dedi.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
18°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19