banner13

banner14

banner20

banner11

İMSİAD’DAN İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU’NA ZİYARET

İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nu ziyaret etti

KENT SİAD'LARI 02.10.2019, 16:45 02.10.2019, 16:46
İMSİAD’DAN İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU’NA ZİYARET

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Üyeleri ile bir araya geldi.

İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nu ziyaret etti.

Trbet color: rgb(34, 34, 34); line-height: 16.8667px; font-size: 11pt; font-family: Calibri, sans-serif;">Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Ankara Yolu üzerindeki binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Komisyon Başkanı Turgay Yel, İMSİAD üyelerini aralarında görmekten mutluluk duyduklarını ve her konuda STK’lardan fikir aldıklarını, İMSİAD’ın da bu STK’lardan birisi olduğunu söyledi.

Komisyon üyelerine çalışmalarında kolaylıklar dileyen İMSİAD Başkanı Mustafa Andıç da üyeleri sektörde yaşanan gelişmelerle ilgili bilgilendirdi. Sektörde bir durgunluğun var olduğunu ve bu durgunluğun önüne geçmek adına hep birlikte hareket etmenin önemli olduğunu belirten Andıç, sektörün bu durgun günleri yakın zamanda geride bırakacağına inandıklarını ve her türlü işbirliklerine ve fikir alış-verişine açık olduklarını sözlerine ekledi. 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19