banner13

banner14

MMG Bursa'dan MÜSİAD'a hayırlı olsun ziyareti

Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) Bursa Şubesi, MÜSİAD Bursa Şubesi’ne genel kurul sonrası hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÜLKE SİAD'LARI 30.03.2021, 11:50
MMG Bursa'dan MÜSİAD'a hayırlı olsun ziyareti

Mart ayının ilk haftası yapılan 21. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ardından göreve yeniden seçilen MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne hayırlı olsun ziyaretleri başladı. Mimar ve Mühendisler Grubu Başkanı Kasım Şükrü Karabulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin MÜSİAD Bursa dernek merkezinde koronavirüs tedbirleri kapsamında yaptığı ziyarette, görüş alışverişinde bulunuldu.

Mimar ve Mühendisler Grubu’na nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Alpay, genel kurul sürecinden bahsederken seçilen yeni yönetim kurulu üyeleriyle ilgili de bilgi verdi. Gelecek dönemde planlanan faaliyetlere de değinen Başkan Alpay, MÜSİAD’ın kurulduğu günden bu yana değişmeyen hizmet anlayışıyla, kenti ve ülkesine adına sorumluluk almaya devam edeceğini vurguladı.

Mimar ve Mühendisler Grubu Başkanı Kasım Şükrü Karabulut da MÜSİAD Bursa Şubesi’nin olağan genel kurulunun hayırlı olmasını dilerken, MMG’nin yaptığı programlar ve faaliyetler hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19