banner13

banner14

MÜSİAD, iyilikte ön safta

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi üyesi işadamlarının yardım eli, bu kez Kızılay Yıldırım Şubesi aracılığıyla Yıldırım’daki ihtiyaç sahiplerine uzandı.

ÜLKE SİAD'LARI 08.05.2020, 05:08
MÜSİAD, iyilikte ön safta

Geçtiğimiz günlerde Kızılay Osmangazi Şubesi ve İHH Bursa Şubesi gibi kurumlarla ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan MÜSİAD Bursa Şubesi, bu kez Yıldırım’daki muhtaç ailelere iletilmek üzere gıda kolisi bağışında bulundu. Dernek, bu kapsamda Kızılay Yıldırım Şubesi ile işbirliğine gitti.

İçerisinde çeşitli gıda maddelerinin yer aldığı kolileri Kızılay Yıldırım Şubesi Başkanı Ömer Aykan’a teslim eden MÜSİAD Bursa Şubesi Başkan Yardımcısı Kemal Ermiş, yaptığı açıklamada, MÜSİAD Bursa Şubesi’nin ayni ve nakdi yardımlarının önümüzdeki günlerde de süreceğine dikkat çekti. Ermiş, “Koronavirüs salgını ile başlayan ve Ramazan ayında artarak kadar devam eden yardımlarımıza, bugün bir yenisini ekledik. Bu bağlamda da Yıldırım’daki ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak Kızılay Yıldırım Şubesi’yle işbirliği yaptık. Buruk bir Ramazan ayı geçiriyoruz. Yardımlarımızla Ramazan ayının o kendisine has iklimini yaşatmaya gayret ediyoruz. Rabbim, biran önce bu salgın hastalıktan kurtulmayı ve Ramazan Bayramı’na sağlık, sıhhat ve birlikte ulaşmayı nasip etsin inşallah” dedi.

Kızılay Yıldırım Şubesi Başkanı Ömer Aykan da bağışları için MÜSİAD Bursa Şubesi üyelerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19