banner13

banner14

Junıoshow Fuarı 10 Temmuz’da açılıyor

Bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün kalbi, Junioshow Bursa Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı’nda (Junioshow) atacak.

GÜNDEM 06.07.2023, 13:53 22.05.2024, 07:04
Junıoshow Fuarı 10 Temmuz’da açılıyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde, KFA Fuarcılık organizasyonunda Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD), Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) ve Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (UHKİB) işbirliğiyle düzenlenen Junioshow Fuarı, 10 Temmuz’da kapılarını açacak. Bursa’da bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün dünyaya açılan kapısı Junioshow, 10-13 Temmuz 2023 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldız, Türkiye’de bebe ve çocuk konfeksiyonu üretiminin yaklaşık yüzde 60’ını tek ba­şına karşılayan Bursa’da düzenlenen, sektörün en önemli buluşması Junioshow’da 80 firmanın sonbahar – kış kreasyonlarını yaklaşık 50 ülkeden gelecek alıcılara tanıtacağını kaydetti.

Bursa’nın bebe, çocuk hazır giyim üretiminde önemli bir merkez olduğunu ifade eden Yıldız, “10-13 Temmuz arasında sektörün kalbi Bursa’da atacak. 0-12 yaş arası sonbahar-kış kreasyonundan 10 binlerce model sergilenecek. Ticaret Bakanlığımız ile BTSO destekli alım heyetlerinin de geleceği fuarımız önemli işbirliklerine zemin oluşturacak ve sektör için itici güç olacak” şeklinde konuştu.

BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, geleneksel hale gelen Junioshow Fuarının Bursa’nın tanıtımına olduğu kadar şehir ekonomisine de önemli bir katkı sağladığını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
26°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19