banner13

banner14

BALKANTÜRKSİAD sporun yanında

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Balkanspor Kulübü yöneticilerini ağırladı.

KENT SİAD'LARI 07.03.2020, 23:42
BALKANTÜRKSİAD sporun yanında

BALKANTÜRKEVİ’nde BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmede, Balkanspor Kulübü Başkanı Hasan Hacıarabacı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teknik Direktör Fikri Avcı katıldı.

Toplantıda konuşan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Berat Tunakan, sporun önemini vurguladığı konuşmasında, “Bireysel ve takım sporları gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korurken, sağlıklı bir birey olmalarını ve sosyal anlamda da aktif olmalarını sağlar. Sizlerin de Bursa amatör futbolunda Balkanlar’ı temsil etmeniz çok gurur verici. Balkan kökenli kişiler, fiziki ve aile yapısı olarak spora çok daha fazla yatkın oluyorlar. Umarım sizler de hem Bursa’mıza hem de ülke futboluna önemli sporcular kazandırırsınız. Biz her zaman yanınızdayız, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

BALKANTÜRKSİAD ailesi ile tanışmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Balkanspor Kulübü Başkanı Hasan Hacıarabacı da, “1998 yılında kurulan Kulübümüz’ün tesisleri Görükle’de yer alıyor. Amatör ligde A takımımız oldukça başarılı bir mücadele veriyor. Altyapı takımlarımız da oldukça aktif. Yaklaşık 200 oyuncumuz var bünyemizde. Geleceği olan bir kulübüz. Altyapıya çok önem veriyoruz, oyuncu yetiştirme misyonuyla çalışıyoruz. Umarım hedeflerimizi gerçekleştiririz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19