banner13

banner14

BEKSİAD’dan yardım eli

Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD), mübarek ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzattı.

KENT SİAD'LARI 17.05.2020, 02:40
BEKSİAD’dan yardım eli

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs gündeminin yoğun yaşandığı bu dönemde aynı zamanda 11 ayın sultanını da idrak ediyoruz. Bu süreçte zorluk yaşayan ihtiyaç sahiplerini unutmayan BEKSİAD, Kızılay’ın Osmangazi ve Yıldırım Şubelerine erzak yardımında bulundu.

BEKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri, erzak paketlerini, Osmangazi ve Yıldırım’daki ihtiyaç sahibi ailelere iletilmek üzere Kızılay Osmangazi Şubesi Başkanı Halil Atalay ve Kızılay Yıldırım Şubesi Başkanı Ömer Aykan’a teslim etti.

“DAYANIŞMA RUHUMUZU KAYBETMEYELİM”

İçerisinde çeşitli gıda maddelerinin yer aldığı kolilerin tesliminde konuşan BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız, “Toplumumuz her zorlu süreçte birlik ve beraberlik örneği göstermiştir. Şimdi de zor bir dönemden geçiyoruz. Dayanışma ruhumuzla yine bu günleri de atlatacağız. Rabbim bu dayanışma ruhumuzu kaybettirmesin. İçinde bulunduğumuz mübarek ramazan ayının da vesilesi ile 2 değerli kurumumuzla iş birliğine giderek çeşitli yardımlarda bulunduk. İş adamı derneklerinin sosyal sorumluluk anlamında da sorumluluk alması gerekiyor. Bu yardım kolilerinin oluşmasına katkı veren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Rabbim yardımlarımızı kabule eylesin” diye konuştu.

Kızılay Osmangazi Şubesi Başkanı Halil Atalay ve Kızılay Yıldırım Şubesi Başkanı Ömer Aykan da, BEKSİAD’a yardımları için teşekkür etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
26°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19