banner13

banner14

banner20

banner11

MÜSİAD BURSA’DAN KENT KONSEYİ’NE ZİYARET

MÜSİAD BURSA ŞUBESİ'NDEN KENT KONSEYİ BAŞKANI ORHAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KENT SİAD'LARI 20.07.2019, 14:12 22.08.2019, 14:13
MÜSİAD BURSA’DAN KENT KONSEYİ’NE ZİYARET
 Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Kent Konseyi Olağan Seçimli Genel Kurul sonrasında göreve gelen Başkan Şevket Orhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle çalışmalarını sürdüren, kentin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Bursa Kent Konseyi’ni ziyaret eden MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Şevket Orhan’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

MÜSİAD’ın şehrin önemli kurumlarıyla ve yerel yöneticileriyle her daim iş birliği içerisinde olduğunu ifade eden MÜSİAD Bursa Şube Başkanı Nihat Alpay, “Bursa’daki sanayiciler ve iş adamları olarak şehrimizin yöneticileri ile iş birliği içinde olmayı sürdüreceğiz. Ecdat yadigârı olan bu şehre hizmet eden herkesin yanındayız. Kent Konseyimiz de önemli hizmetler yapan kurumlarımızdan biri. Dolayısıyla Kent Konseyi Başkanımıza da başarılar diliyor, her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” diye konuştu.

Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan da Bursa’ya hizmet etmekten onur duyduğunu, şehre farklı bir şeyler katmak için çalışacağını ifade etti.

Ziyaret sonrasında, karşılıklı hediyeleşme merasimi yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
22°
kapalı
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19