banner13

banner14

banner20

banner11

TÜMSİAD’IN İKİ GÜÇLÜ ŞUBESİ BİR ARAYA GELDİ…

TÜMSİAD Bursa Şubesi, Konya Şubesi ile bir araya gelerek çeşitli görüş alışverişinde bulundu.

KENT SİAD'LARI 20.07.2019, 14:14 22.08.2019, 14:15
TÜMSİAD’IN İKİ GÜÇLÜ ŞUBESİ BİR ARAYA GELDİ…

TÜMSİAD Bursa Şubesi, diğer şubelerle olan iletişimini güçlendirme adına çalışmalar sürdürüyor. Bu kapsamda Çırağan Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıda, TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu ve üyeler, TÜMSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serçe ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Konya Şubesi’ni Bursa’da ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, bu vesileyle ikili iş görüşmeleri gerçekleştirme fırsatı da yakaladıklarını söyledi.

İŞBİRLİĞİ VURGUSU

İstişarenin ve iletişimi sürekli kılmanın önemine değinen Başkan Şerbetçioğlu, “Şubeler arası iletişimi güçlendirmek, birlikten kuvvet doğması adına çok önemli. Anadolu’muzun önemli merkezlerinden biri olan Konya ve orda hizmetlerini sürdüren Konya Şubemiz bizler için çok değerli ve kıymetli. Kendileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyuyoruz. İstişare kültürüne çok önem veriyoruz. Bu vesile ile gelecek dönemde neler yapılabilir konusunda çeşitli fikir alışverişlerinde bulunduk” ifadelerini kullandı.

Bursa’da olmaktan ve Bursa Şubesi’ni ziyaret etmekten dolayı mutlu olduklarını söyleyen TÜMSİAD Konya Şubesi Başkanı Ahmet Serçe de “Bursa Şubemiz yaptığı faaliyetlerle oldukça dikkat çekiyor. Kendilerini yakından takip etmeye çalışıyoruz. Mustafa Kemal Şerbetçioğlu Başkanımızı da tanıyor, biliyor ve Bursa’ya çok şey katacağına inanıyoruz. Kendisine ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz” diye konuştu. 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kapalı
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?
banner19